08-6481313
אילת ת"א ירושלים נצרת

הזמןעכשיו

100% secure

STOP WORKING START TRAVELING

אודות אברהם הוסטל אילת

החזון שלנו

הרצון שלנו להציע אירוח איכותי לכל המטיילים שבאים דרך דלתות ההוסטל שלנו מילאה תפקיד מרכזי בהחלטה המכריעה של שם ההוסטל. אנו שואבים את השראתנו מאברהם, אבי המונותאיזם והתרמילאי הראשון של המזרח התיכון. אברהם היה ידוע באירוח שלו כשדש האוהל שלו תמיד פתוח להציע אוכל, שתייה ומנוחה והיה התרמילאי הראשון באמת. כיום הוא מסמן סמל מאחד בין האמונות הבולטות באזור. התכונות הללו הפכו אותו לייצוג הולם של מה שאנחנו מקווים להביא לעולם: אירוח שאין שני לו לתקופתנו ולאורחינו.

המייסדים

מעוז ינון וגל מור, שניהם מטיילים נלהבים ויזמי נסיעות, נפגשו באמצעות מאמציהם ההדדיים לקדם את ישראל כיעד מוביל עבור מטיילים עצמאיים. החלום שלהם היה ליצור נקודת עצירה אחת-מקיפה לתרמילאים ולחולל מהפכה בתפיסת העולם על ישראל והמזרח התיכון על ידי חשיפת המציאות המקומית וכל מה שיש לאזור זה להציע. הרעיון של אברהם הוסטל נולד. בכדי להפוך את חלומם למציאות, היזמים הצעירים צירפו אליהם את ניצן קמחי ודרור טישלר, בתחילה כמשקיעים ובהמשך כשותפים התורמים מהידע והמומחיות שלהם. לבסוף, ירון בורגין, תרמילאי נלהב שחזונו היה להפוך את ישראל ליעד תרמילאי נחשק, הצטרף לצוות כשותף החמישי של אברהם הוסטל בשנת 2006.

the five partners of Abraham Hostels

מימין לשמאל: דרור טישלר, ירון בורגיין, מעוז ינון, ניצן קמחי וגל מור

ההוסטלים

ההוסטל הרביעי מקבוצת אברהם, נפתח באילת בשנת 2021. ההוסטל ממוקם בלב העיר אילת, עם גישה נוחה לכל קווי התחבורה הציבורית בעיר ורק 15 דקות הליכה מהטיילת בחוף הים. ההוסטל מארח מידי לילה עד 450 מטיילים עצמאיים. בזמן השהות בהוסטל, האורחים שלנו מוזמנים להרגע לצד הבריכה, בבר או בלאונג׳, או לצעוד לחולות הזהובים בחוף הים. בערבים ניתן להנות ממוזיקה מצויינת בבר ובבריכה או לצאת לבילוי באחד מהברים הרבים בעיר.

אורחי ההוסטל נהנים גם משירות הסעות מדלת לדלת בין ההוסטל באילת להוסטלים הנוספים שלנו בתל אביב, ירושלים ונצרת. אברהם טורס מציע סיורים בישראל, הגדה המערבית, ירדן ומצרים להשלמת החוויה האברהמית.

AWARDS

אנו מודים לאורחים שלנו על שהכירו אותנו באופן נרחב והמליצו אותנו לפרסים מקומיים ובינלאומיים כה רבים.