03-6249200
אילת ת"א ירושלים נצרת

הזמןעכשיו

100% secure

STOP WORKING START TRAVELING

אודות אברהם הוסטל

החזון שלנו

הרצון שלנו להציע אירוח איכותי לכל המטיילים שבאים דרך דלתות ההוסטל שלנו מילאה תפקיד מרכזי בהחלטה המכריעה של שם ההוסטל. אנו שואבים את השראתנו מאברהם, אבי המונותאיזם והתרמילאי הראשון של המזרח התיכון. אברהם היה ידוע באירוח שלו כשדש האוהל שלו תמיד פתוח להציע אוכל, שתייה ומנוחה והיה התרמילאי הראשון באמת. כיום הוא מסמן סמל מאחד בין האמונות הבולטות באזור. התכונות הללו הפכו אותו לייצוג הולם של מה שאנחנו מקווים להביא לעולם: אירוח שאין שני לו לתקופתנו ולאורחינו.

המייסדים

מעוז ינון וגל מור, שניהם מטיילים נלהבים ויזמי נסיעות, נפגשו באמצעות מאמציהם ההדדיים לקדם את ישראל כיעד מוביל עבור מטיילים עצמאיים. החלום שלהם היה ליצור נקודת עצירה אחת-מקיפה לתרמילאים ולחולל מהפכה בתפיסת העולם על ישראל והמזרח התיכון על ידי חשיפת המציאות המקומית וכל מה שיש לאזור זה להציע. הרעיון של אברהם הוסטל נולד. בכדי להפוך את חלומם למציאות, היזמים הצעירים צירפו אליהם את ניצן קמחי ודרור טישלר, בתחילה כמשקיעים ובהמשך כשותפים התורמים מהידע והמומחיות שלהם. לבסוף, ירון בורגין, תרמילאי נלהב שחזונו היה להפוך את ישראל ליעד תרמילאי נחשק, הצטרף לצוות כשותף החמישי של אברהם הוסטל בשנת 2006.

the five partners of Abraham Hostels

מימין לשמאל: דרור טישלר, ירון בורגיין, מעוז ינון, ניצן קמחי וגל מור

ההוסטלים

אברהם הוסטל תל אביב פתח את שעריו ב2016. ההוסטל ממוקם במרכז העיר, מוקף בבתי קפה, מסעדות, פאבים, מועדונים, גלריות ותערוכות. ממש מעבר לפינה של שכונת פלורנטין ורק 20 דקות הליכה מהטיילת בחוף הים ומהעיר יפו.

בחדרי ההוסטל מתארחים מידי לילה למעלה מ400 מטיילים עצמאיים בחדרים מעוצבים בהקפדה. ההוסטל מציע חדרי דורם, חדרים פרטיים וסוויטות, וגם שפע של אירועי תרבות מקומיים. בכל שבוע, האורחים שלנו נהנים מהופעות חיות של מוזיקאים מקומיים, מצטרפים לסדנאות בישול או רוקדים כל הלילה בסיור פאב-קרול. בערבים הארוכים של הקיץ, יושבים ביחד בגג המרווח שלנו אורחים מקומיים ותיירים, עם מוזיקה מצויינת, אורות מנצנצים, קוקטיילים  ובריזה ים-תיכונית. במזג אויר קריר הבר שלנו בלאונג׳, ביחד עם מטבח אורחים מצוייד היטב ואפשרות להזמין נשנוש מהמסעדה שלנו, הוא המקום הטוב ביותר להכיר חברים חדשים, סביב שולחן מלא באוכל ושתיה מכל מטבחי העולם.

אפשר לטייל עם אברהם גם מחוץ לתל אביב! אנחנו מציעים אוטובוס מדלת לדלת להוסטלים האחרים שלנו בירושלים ובנצרת. סיורים בישראל, הגדה המערבית, ירדן ומצרים יוצאים בכל יום מכל ההוסטלים שלנו – תוכלו לקבל את כל הפרטים באתר אברהם טורס.

AWARDS

We thank our guests for recognizing us widely and nominating us for so many local and international awards.